Το ΔΣ του Α.Σ. Απιδιάς προετοιμάζεται πυρετωδώς ώστε όλα να είναι έτοιμα την Κυριακή 7.12.2008 που είναι η πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας Ποδοσφαίρου.
Για το σκοπό αυτό κατασκευάζονται τα νέα αποδυτήρια.
![d100_0172.jpg d100_0172.jpg](http://www.apidia.gr/wp/wp-content/uploads/2008/12/sports_d100_0172.jpg)
Το ΔΣ του Α.Σ. Απιδιάς προετοιμάζεται πυρετωδώς ώστε όλα να είναι έτοιμα την Κυριακή 7.12.2008 που είναι η πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας Ποδοσφαίρου.
Για το σκοπό αυτό κατασκευάζονται τα νέα αποδυτήρια.